Koronaya Karşı Kolonya

İlk olarak Çin’de görülen ve kısa süre içerisinde neredeyse tüm dünya geneline yayılan Koronavirüs, insan sağlığı için büyük risk teşkil etmekte. Ancak, özellikle de ülkemiz genelinde alınan tedbirler, bu hastalığın görülme ve yayılma riskini en aza indirmiştir. Koronavirüs ile mücadele etme konusunda en etkili yöntemlerden biri de, o virüsü öldürecek ürünleri kullanmaktır. Sonuçta Korona olarak bilinen virüs, canlı bir organizmadır ve bu canlı organizmanın da olumsuz yönde etkilendiği maddeler mevcuttur. Halk arasında yoğun olarak kullanılan kolonya, Koronavirüsün öldürülmesi konusundaki en etkili ürünlerden biridir.

Uzmanlar diyor ki, “Herhangi bir sıvı, yaklaşık olarak yüzde 70 ile yüzde 80 arası bir alkol oranına sahip ise, o sınıfının kesinlikle dezenfekte özelliği vardır”. Kolonya ise, içerisinde bulundurduğu yüzde 80-95’lik alkol oranı ile, tam bir Koronavirüs düşmanıdır diyebiliriz. Özellikle de su ve sabunun bulunmadığı yerlerde, yanınızda taşıyacağınız küçük bir şişe kolonya ile dezenfekte olabilirsiniz. Çünkü toplu taşıma ve diğer kalabalık yerler, Koronavirüsün kişiden kişiye bulaşmasının en çok meydana geldiği yerlerdir. Belirli zaman aralıkları ile el, bilek, dirsek ve yüz bölgenize hafif şekilde kolonya temas ettirmeniz, sizleri hem Koronavirüs, hem de diğer birçok hastalığa karşı koruyacaktır.

Koronavirüs, uçucu olmaktan ziyade, daha çok yüzey kısımlarda bulunduğu için, kişilere en çok da el teması ile bulaşmaktadır. Yani bu da demek oluyor ki, elinizi her ne kadar temiz tutarsanız tutun, farklı noktalara temas ettiğinizde eliniz yeniden kirlenecektir. Yüksek alkol oranına sahip kolonyalar ise, yine bu konuda da sizlere kesin çözüm sunacak en etkili üründür. Evinizde temizlik yaparken, ev zeminini kolonya ve bez yardımı ile temizleyebilirsiniz. Onun dışında, toplu taşıma gibi hastalık riskinin yüksek olduğu yerlerde, sprey şişelerdeki kolonya ile tutunmakta olduğunu kısmı silebilirsiniz. Aynı zamanda, vakit geçirdiğiniz diğer mekanlarda da, yüksek alkol oranına sahip sprey kolonyaları kullanarak kolaylıkla dezenfekte olabilirsiniz.

Koronavirüs ile mücadele etmek için ihtiyacınız olan kolonyaları ise, birçok farklı satış noktasından temin edebilirsiniz. Ancak biz diğer tüm satış noktalarının aksine, sizlere en kaliteli ve en yüksek alkol oranlı kolonyaları sunuyoruz. Çünkü kullanmış olduğunuz kolonyaların alkol oranı ne kadar yüksek ise, mikroplara karşı etkisi de o kadar kuvvetli olmaktadır. Üstelik sizlere temin ettiğimiz kolonyaların kalite standartlarının çok yüksek olmasına rağmen, bu kolonyaları oldukça cazip fiyatlardan sunmaktayız. Siz de, Koronavirüs ile mücadele konusundaki en etkin ürünlerden biri olan yüksek alkollü kolonyaları, en uygun fiyattan temin etmek için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir