Korona Virüsün En Büyük Düşmanı Kolonya!

Tüm dünyayı, deyim yerindeyse kasıp kavuran Koronavirüs, ne yazık ki Türkiye’de de bir vakaya sebebiyet vermiş durumda. Hal böyle olunca da halk, bu virüse karşı ne şekilde tedbirler alabileceğini ve nasıl dezenfekte olacağını araştırmaya başladı. Uzmanlar, beslenme düzeni ile el ve vücut temizliğinin önemine büyük ölçüde vurgu yapmaktadır. Bu, her ne kadar herkesin sıkça uyguladığı yöntemler arasında olsa da, su ve sabunun olmadığı yerlerde ne şekilde dezenfekte oluruz sorusu da, akıllardan çıkmamaktadır.

Çünkü insanlar, özellikle de kalabalık şehirlerde çok yoğun bir hayat temposu sürdürmektedir. Özellikle de toplu taşımalar gibi, insan topluluğunun çok sık oluştuğu bölgeler, hijyenik açıdan da, oldukça tehlikeli yerlerdir. Ancak, kullanacağımız dezenfekte özelliği etkili ürünler sayesinde, başta toplu taşımalar olmak üzere insan kalabalığının olduğu birçok noktada gerekli olan tüm güvenlik önlemlerimizi alabiliriz. Bu konudaki en etkili ürün ise, hiç şüphesiz ki yüksek alkollü kolonyalardır. Çünkü Koronavirüs, belli bir oranın üzerindeki alkol ile temas ettiğinde ölmektedir. Kolonyalar ise, içerisinde bulundurduğu yüzde 80-95’lik alkol oranı ile, Koronavirüse karşı en etkili çözüm yollarından biridir.

Yanınızda taşıdığınız kolonya ile ellerinizi, bileklerinizi, dirseklerinizi ve yüzünüzü dezenfekte etmeniz, gerek sağlığınız ve gerekse de hijyeniniz açısından oldukça önemlidir. Buna ek olarak, evinizde temizlik yaparken de temizlik suyunun içerisine bir miktar kolonya katabilirsiniz. Eviniz dışında ise, vakit geçirdiğiniz yerlerde temas ettiğiniz bölgeleri de sprey kolonyalar sayesinde tüm mikroplardan arındırabilirsiniz.

Ayrıca, kolonya kullanarak sağlamış olduğunuz dezenfekteyi, etil alkol yardımı ile de sağlayabilirsiniz. Etil alkoller, içerisinde bulundurdukları yüzde 90’lık alkol oranı ile, Koronavirüse karşı çok etkilidir. Yine, evinizde temizlik yaptığınızda, yerleri sildiğiniz temizlik suyunun içerisine etil alkol katabilir, büyük sprey şişelere etil alkol katıp bulunduğunuz ortama sıkarak da dezenfektenizi sağlayabilirsiniz.

Koronavirüs ile mücadelede kolonya ve etil alkolün çok etkili olması, halkı da bu ürünlere yönlendirmiş durumdadır. Ancak bazı art niyetli kişiler bu ürünleri, kalite ve hijyen standartlarının altında satarak, insanların sağlığını tehlikeye atmaktadır. Biz ise, sizlerin sağlığını ön planda tutuyor ve satışlarımızı da bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

Gerek kolonya, gerekse de etil alkol teminatını tarafımızdan anında sağlayabilirsiniz. Verdiğiniz sipariş doğrultusunda sizlere ulaştırmış olduğumuz bu dezenfekte ürünleri, en yüksek kalite standartlarında olup, fiyat bakımından da oldukça uygundur. Siz de Korona virüs tehdidine karşı kendinizi korumak için, kolonya ve etil alkol ile kesin çözümler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir